|הפוך לדף הבית|למועדפים|
דרושים מתנדבים
*דרושות מתנדבות להחלפת אמהות בקפלן ( 3 שעות למשמרת)
*דרושים מתנדבים לעבודה במשרדי הארגון באשקלון


תרופות הנדרשות בדחיפות
*אומפרדקס 20 מ"ג
*טבעפירין 100 מ"ג
*ציפראמיל בכל המינונים
*ליריקה בכל המינוניםאודות

ארגון חסד ומרפא הוקם לפני למעלה משלושים שנה כאשר נר לרגליה עזרה לקשישים וערירים. משך השנים התרחבה הפעילות לנזקקים אחרים אשר המקרה הראשון של אישה צעירה לאחר לידת שלישיה לא התעוררה ומתנדבות הארגון תומכות בה יום יום שעה שעה ובזכותם היא חיה אתנו עד עצם היום הזה. גילם המתקדם של ההורים מונע מהם לבקרה והיא הפכה למטופלת ערירית ראשונה של הארגון .
משך השנים נוספו מקרים רבים אחרים של נזקקים ברמות פגיעה שונות עם צרכים שונים כגון מימון רופאי שניים ,פסיכיאטרים ,פסיכולוגים, פיזיותרפיסטים ,אורטופדים ,ורופאים מומחים בתחומים שונים כגון קרדיולוגים אורולוגים אונקולוגים וכו'.
פעילות הארגון התרחבה משך השנים והתפרסה לתחומים נוספים ומאות מתנדבים פועלים בה במספר תחומים במשך שעות היממה.

תחומי פעילות האירגון

סיעוד

עזרה לאנשים סיעודיים על ידי מתנדבים בבתי חולים ביקורים המוקדשים לתמיכה פיזית ונפשית אחרי טיפולים כימותרפיים קשים ,או אחרי ניתוחים קשים והאשפוז נימשך חודשים מספר. האכלת אנשים מוגבלי תנועה .שהצוות הרפואי אינו מספיק לטפל בכולם,ויש צורך בידיים נוספות שיאכילו אותם וללא האכלה זו הם פשוט לא יאכלו. מדובר במאות הסעות לחודש.
אספקת מזון דיאטטי לבתים לאנשים שאינם יכולים לדאוג לעצמם בארוחות דיאטטיות. ובביצוע שליחויות שאין ביכולתם לבצע. כגון הוצאת תרופות ,סידורים מינהלים בקופ"ח ובביטוח לאומי וכו'.

תשלום תרופות

תשלום תרופות וציוד רפואי לאנשים שאין ביכולתם לממן הוצאות אלו כאשר המימון ניתן לנזקקים במלואו מדי חודש בחודשו תמורת הצגת קבלות . בפרט כאשר מדובר בתרופות אשר אינם בסל והינם תרופות הנצרכות על ידי החולים כרונים במשך שנים. בנוסף משלם הארגון תרופות כימותרפיות. אשר אינן בסל התרופות .

יעוץ

יעוץ רפואי בזמן אמת,בחדרי טיפול נמרץ או ליד מיטת החולה וברגעים קריטיים בהם יש צורך להחליט החלטות גורליות והמשפחה נתונה בהלם .חסרי אונים ,מבלי יכולת להגדיר את המחלה מקבלים הפונים מענה מידי תוך קבלת סיוע צמוד על ידי רופאי בית החולים, או מחוצה לו בעזרת הרב פישר העונה לפנית הציבור עשרים וארבע שעות ביממה סיוע בקביעת פגישות עם רופאים לצורך חוות דעת שניה טיפולים או ניתוחים ברגעים קריטיים על ידי מתן מענה בזמן אמת ולאחר מכן תוך מעקב צמוד יד ביד עם החולים עד לבירור מושלם או פתרון של הבעיה .וכל זאת תוך שיתוף פעולה מלא עם הרופא ובתיאום איתו ומתוך כונה לעזור ולקבל תמונה מקצועית אנליטית ברמה רפואית מירבית .הקשר אישי הדוק תומך ומעודד במשפחה מהווה נדבך מרכזי ואבן יסוד ייחודית בפעילות הארגון.
במידה ומדובר במיקרים חריגים על פי הגדרת הרופאים מקיים הארגון התייעצות רופאים ואף רופאים מחו"ל ובישיבה משותפת אשר גם בה מגובשת החלטה על המשך טיפול .

ליעוץ טלפוני ניתן לפנות 08-9495080 או 0545-432134

או באמצאות טופס פניה באתר לחץ כאן

מכל האמור לעייל יש להבין את יחודיותו של ארגון רפואה וחסד העומד בקשר הדוק אם החולים מחד והתייעצות ומעקב עם הרופא המטפל מאידך ,וכל זאת בו זמנית, בזמן אמת לאורך תקופה נדרשת אשר הינה לעיתים קרובות ארוכה מאוד עקב שהייה ארוכה בבי"ח או בבית . ולעיתים קרובות קורה שהארגון ממן ביקור רופא לחוות דעת שניה בבי"ח חולים אשר הבאתו לשם כרוכה בהוצאה כספית גדולה.

בברכה הרב חיים פישר
יו"ר

© כל הזכויות שמורות 2006 ל tmrvc.org
קידום באינטרנטפרסום באינטרנטשירות 10בניית אתריםקידום עסקים באינטרנט